Náchodský zámek
Náchodské autobusové a vlakové nádraží
pohled na zámek

Nejnovější články

Kdyby všichni ti padlí tady mohli promluvit... Ale nemohou, ...

Číst dále..


27. 7. 2020O odvolání Rafaje z čela antimopolního úřadu bude...

Číst dále..


12. 7. 2020Obce dostanou začátkem srpna peníze za výpadek da...

Číst dále..


Kandidátkou č.1 je Soňa Marková

Sona Markova senatni volby 2018Vážení spoluobčané, milí přátelé. Člověk by měl vždy dělat, co ho baví nebo ho má bavit, co dělá. Mně se obojí celý život daří. První polovinu pracovního života jsem učila dějepis, ruštinu, němčinu a společenské vědy na základní škole, trénovala plavání a prázdniny trávila s dětmi na táboře v Kamenci jako vedoucí. Dalších 15 let jsem pracovala jako poslankyně PS PČR – byla jsem místopředsedkyní Výboru pro zdravotnictví, členkou Výboru pro evropské záležitosti i Rady Evropy.
Dlouhodobě se věnuji problematice rovného zastoupení žen a mužů, a proto zastupuji KSČM ve Vládním výboru pro vyrovnané zastoupení žen a mužů v politice při Radě vlády pro rovné příležitosti. Se stejným zápalem se zajímám o otázku kvalitní a dostupné zdravotní péče. To je důvodem, proč jsem stínovou ministryní zdravotnictví za KSČM a členkou Správní rady VZP. Mnoho let se také jako zastupitelka podílím na rozvoji města Náchoda a ve spolupráci s Davidem Novotným pomáhám s konáním různých charitativních akcí. Odpočinu si při práci na zahradě, s přáteli, u rekreačního sportu a s dobrou detektivkou. Vychovala jsem dvě dnes již dospělé děti a jsem pyšnou babičkou dvou úžasných vnuček. Díky tomu znám každodenní starosti lidí. Vím, že je trápí práce, doprava, bydlení, zdravotnictví nebo sociální problémy. Vždy jsem se snažila pomoci, kdykoli to bylo možné. A přesně to bych dělala i v Senátu. Můj hlas je totiž vždy slyšet.
ČTYŘLÍSTEK priorit pro spokojený život  Dostupné byty, zvlášť pro mladé rodiny a seniory  Obchvat Náchoda a Jaroměře, dostavba R 11  Služby – zdravotní a sociální, pro seniory i rodiče  Turismus a přeshraniční spolupráce.
Vaše Soňa Marková
skola2 1176 x
NAHORU